Melna, zelta, sarkana, zaļa un ir krāsas, kas pārstāv Jamaikas Rastafarieši. Pērles ar šīm krāsām ir pazīstami kā Rasta krelles. Šie Rasta pērles bieži izmanto ar jūras čaumalas jāpārvērš piederumiem, piemēram, kaklarotas, rokassprādzes, aproces, gredzeni, aproču pogas, un auskari. Dažreiz, Rasta aksesuāri, piemēram, matu rotas arī ir pieejami. Daudzi cilvēki vēlas valkāt šos priekšmetus, jo tie ir gūžas, moderns, un pieejamu. Turklāt, ja kāds pērk Rasta piederumus, viņš sava veida partakes svinībās melnu kultūru. Viņš var izmantot piederumus kā piemiņas lai pieminētu Afroamerikāņu vēstures mēnesis.

Tomēr, pārdodot roku darbs Rasta piederumi ir labs veids, kā nopelnīt papildus naudu. Ja Jums ir patiešām labi, jūs pat varat pārvērst savu mazo biznesu jūsu primāro līdzekli dzīves. Jūs varat iegādāties vairumtirdzniecība Rasta pērles, ja jūs nevarat veikt tos pats, un jūs varat pārvērst tos smalkās piederumiem. Jums tikai izmantot savu radošumu, lai nākt klajā ar skaistu dizainu; un izmantot jūsu rokas, lai rūpīgi stīgu Rasta pērles kopā. Viss, kas jums būs nepieciešams, ir rotaslietas stieple, gofrēšanas knaibles, stiepļu kuteris vai šķēres, un protams, Rasta pērles. Jūs varat pievienot arī dažas čaumalas korpusiem. Jo nav laika, vienkāršas Rasta pērles kļūs pasakaini Rasta piederumi. Apsveriet padarot kaklarotas un auskari, lai gan, jo tās pārdot labāk nekā rokassprādzes un anklets.

Kad esat beidzis radīt partijas Rasta aksesuāru, jūs varat dot viņiem sūtījuma veikalā. Sūtījums veikali bieži meklē skaistu, roku darbs piederumiem. Tātad, ja jūs domājat, ka jūsu Rasta piederumi ir pietiekami labs, lai pārdotu, Jūs varat lūgt veikalu īpašniekiem, ja viņi būtu gatavi iegādāties jūsu produktus. Ja viens vai vairāki no viņiem vienojas pasūtīt no jums, jums būs regulāru ienākumu avots. Jums nav pat jāuztraucas par pukstēšana jūsu pārdošanas rekordu ikdienas, jo jums jau ir gatavi klientiem. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs nevarat pārdot mazumtirdzniecības Rasta piederumi vairs. Jūs joprojām varat izveidot mājas lapu, vai apmeklējiet gadatirgos un amatniecības rāda vienu reizi, bet, lai tirgus jūsu produktiem. Jo vairāk gabalus jūs pārdot, jo vairāk populārs jums būs klientiem.

Bez tam, jūs nekad nedrīkst aizmirst, lai izveidotu un dot no vizītkartes. Pārliecinieties, ka jūs iekļaut jūsu kontaktinformāciju uz kartes. Jūs varat arī lūgt jūsu draugiem vai radiniekiem, ja viņi zina citus cilvēkus, kuri varētu vēlēties, lai pasūtītu piederumus no jums. Uzdot ap jūsu apkaimē, lai uzzinātu, kas patīk Rasta pērles. Tad mēģiniet norīkošanu reklāmas publisko ziņojumu dēļiem, lai ikviens zina par jūsu biznesu. Jo vairāk cilvēki zina par jūsu Rasta pērles un Rasta piederumiem, jo ​​vairāk klientu jūs varat saņemt.