Daba piedāvā daudz krāsu idejas, lai radītu skaistu fāzēm mākslu, no kuriem daži ir mūsu apbrīnojamo Visumu. Ir tik daudz skaistu attēlu pieejama mūsu aizraujošu zilo planētu iegulto melnā Visumu.

Melnā un zilā krāsas mūsu Visumu. Tās ir arī divi Izcili nokrāsas izmantot, lai izveidotu elegantu un iespaidīgu pērļošanu. Zīls ir viena no tumšākajām krāsām, un melns ir vienīgais tonis, kas ļauj tai kļūt ļoti izcili. Pērles tīra karaliski zilā, vai debeszils zils, izskatās pilnīgi izsmalcinātu, ja tā saistīta ar melnu. Gaiši zīla ar melnam detaļam ir arī ļoti aizraujošs. Balansēšana gaismas un tumsas kontrastus padara šo kombinācija tik žilbinošas. Tas ir kā spīd tumsā atsaucoties maigumu vakara debesīm.

Tas nav nepieciešams, lai strādātu ar sarežģītām pērļošanas modeļiem, veicot rotaslietas, ja krāsas ir labi saskaņota. Dažreiz, vienkāršība dizains var būt daudz efektīvāka, lai radītu ļoti elegants rotaslietas. Ļoti pamata dizainparaugu atstāt daudz jomu oriģinalitāti: tas var būt ilgs kaklarota sastāv no atlases interesantas pērles, ko var valkāt vienu vai divas reizes vairāk un kārtojumu; vai rūpīgi izvēlēta melnā cilindrisku pērles apvienojumā ar zilu optisko šķiedru lodītes. Sakarā ar pārsteidzošu pērlītēm pieejami šajos divos toņos, tad iespējas atrast labas pērļu krasas kombinācijas gandrīz tikpat bezgalīgs kā visums pati.

Daļa no gandarījumu padarīt fāzēm rotaslietas ir apvienojot krāsu. Pat ja jums nav pacietības, lai radītu dažus no intriģējošs, bet sarežģītu pērļošanas modeļiem, jūs joprojām varat veikt pārsteidzoši skaistas fāzēm rotaslietas. Tikai piemērojot krāsas smalki ir pietiekams, lai radītu veiksmīgu mākslas darbus. Izstrādājot savu krāsu iedvesmu no dabas, jūs atradīsiet lieliskas idejas apdullināšanu krāsu kombinācijas.