Tas ir pārsteidzošs, ko tiesības rotaslietu var darīt; tas var mainīt visu ietērpu, pārveidojot kaut blāvi par kaut ko uzkrītošā un krāsains. Dārgakmeņu un fāzēm rotaslietas gabalus ir klasisks izskatās, ka pievienot kaut ko papildus, lai savu unikālu stilu. Labā ziņa ir tā, ka tas nav izmaksas jums laimi izskatās eleganti; rotaslietas gabali, kas izgatavoti no pusdārgakmeņiem var būt krāšņs un pieejamu

Daži lētāki pusdārgakmeņi ietver:. akvamarīns, dzeltena nefrītu, fluorīdu, Avanturīns, serpentīns, labradorīts un Karneols ir tikai daži (tur ir daudz vairāk ). Šie akmeņi ir augstas kvalitātes, jo tie slēpt momentloterijas zīmes labi, un tās saglabā savu spožumu ilgā laika periodā. Rotaslietas no šiem akmeņiem izskatās jaunu gadu pēc gada, atšķirībā no sudraba, kas var izskatīties nēsā pēc pāris gadiem.

Labākā daļa par šiem pusdārgakmeņiem ir tā, ka viņi nonāk dažādas treknrakstā krāsas, piemēram, oranžā, zaļā , un purpura un tie izskatās apdullināšanas vienalga ko gadījums. Akvamarīns kaklarota ar mīrdzošu asaras kulonu izskatās perfekti ar pareizo formālu kleita. Spilgti zaļā labradorīts kaklarota izskatās lieliski ar džinsiem un aprīkots Jūs varat kleita akmeņus uz augšu vai uz leju, un vienmēr būs modē.

krāsas akmeņus un pērles ir karsti tiesības tagad – vienkārši staigāt hipermarketā vai kādas citas nozīmīgas universālveikals un galvu uz rotaslietas sadaļā – jūs ievērosiet simtiem skaistu fāzēm kaklarotas ar krāsainiem akmeņiem. Paskaties apkārt, un jūs ievērosiet, ka ikviens no slavenībām korporatīvajiem profesionāļiem ir sporta treknrakstā dārgakmens / aizsargmaliņu izskatu.

Tieši tāpēc, ka kaklarota ir spilgtas krāsas pērles un akmeņus, tomēr tas nenozīmē, ka tas ir reāls lieta. Dažas rotaslietas ir izgatavotas no sintētiskiem materiāliem (plastmasas), kas var izskatīties ļoti autentisks. Pirms jūs pērkat kaut ko, vienmēr jautāt, ko tas ir izgatavots no. Jūs varētu maksāt pārāk daudz par kaut ko, kas nav tā vērts.

Neizmantojāt nepareizi ideja – skaista dārgakmens un fāzēm rotaslietas joprojām var atļauties. Jums būs jāmaksā jebkur no $ 30- $ 100 atkarībā no tā, cik daudz akmeņi tiek izmantoti rotaslietu – aproces ne vienmēr būs lētāka, galvenokārt tāpēc, ka akmeņi tiek izmantoti, lai segtu visu garumu. Daži akmeņi parasti maksā nedaudz vairāk nekā citi dzeltenas skuķis piemēram.

Par rotaslietas gabali, kas mēdz meklēt labākos ir tiem, kuri vienkrāsainu tēmu vai tiem ar dažādās krāsās, piemēram, varavīksne. Tie mēdz būt visvairāk uzkrītošā un ir spējas, lai atbilstu ar daudziem dažādiem tērpiem. Esi uzmanīgs par pērkot kaut ko, kas ir krāsu, kas ir grūti saskaņot; Jūs saņemsiet vairāk par savu naudu, ja jūs nūju ar pamata un treknrakstā krāsas.