Ja jūs meklējat amatniecības projektam, ka jūs varat veikt ar vecākiem bērniem, es domāju, ka šī būs atbilstu jūsu vajadzībām. Jums būs nepieciešams, lai dotos uz savu vietējo amatniecības veikalu un iegādāties dažas preces, bet, izņemot to, ka viņi ir diezgan vienkārši.

Mēs veicām 14 šo rotu un tas maksās mums mazāk nekā 10,00 euro, jo man jau bija krāsu un līmi uz rokām. Tas ir liels projekts, ko darīt ar bērniem vecumā 5 un vairāk ar pieaugušo uzraudzībā. Mums patīk darīt šo projektu ar skolēnu grupām, izpētes karaspēku un ar jauniešu grupām baznīcā. Ja jūs darāt projektu kā grupas projektu, jums būs nepieciešams, lai būtu maz pieaugušos uz rokas, lai palīdzētu.

Šeit ir materiāli, kas jums būs nepieciešams.

1 “diametrs dzīvoklis atpakaļ apaļas formas korķis diska akrila krāsas, lai atbilstu vienu no jūsu lodītes krāsu lēti ota universālie ātri žūstošs šķidrums amatniecības līme asas šķēres

6 (1 1/2 “gara) taisnas adatas ar nelielu perlamutra stila galvas

1 pakete 4 mm slīpētas plastmasas apaļas pērles

1 pakete plastmasas pērlītes

2 dzīvoklis atpakaļ dargakmeņa rotaslietas secinājumi

4 “gabals zelta metāla vadu (pakaramais)

vecas avīzes vairākas papīra dvieļi ūdens trauku

Piezīme: Tā kā jums būs darīt nedaudz krāsošana, gulēja vairāki slāņi vecās avīzes leju uz . jūsu darba virsma Izmantojiet papīra dvieļi un ūdens trauku tīrīt krasas otu.

Solis 1:. Iekrasa savu priekšpusē un malas jūsu kārta korķa un ļaujiet nožūt 15 minūtes pirms uzsist to vairāk krāsot muguras pusē, tad ļaujiet nožūt vēl par 15 minūtēm.

Solis 2:. Izveriet slīpētas apaļas lodītes, lodītes un vēl slīpētas apaļas lodītes uz jūsu taisni piespraust, kamēr jums ir pavisam 5 pērles uz jūsu piespraudes. Iemērkšana norādīja galu piespraustos likvīdos universāla amatniecības līmi un grūdiens tapu uz pusi sava korķa diska. Jums būs nepieciešams darīt šo soli, līdz jūsu sniegpārsla ir 6 spieķiem, ļaujiet kārtīgi nožūt pirms turpināt ar nākamo soli.

Solis 3:. Izmantojot šķidro amatniecības līmi, pievienojiet dargakmeņu uz centru jūsu korķa par katru pusē, mēs izmantojām skaidras tiem ar nelielu zelta tonis slīpā malas. Izmantojot 4 “gabals zelta metāla vadu, piesiet to ap vienu no jūsu spieķi ar mezglu, lai veidotu karājas cilpa.

Ļaujiet jūsu sniegpārsla rotas žūt uz dažām stundām. Pēc tam, kad tās ir sausas, jūs varat pakārt viņus uz jūsu brīvdienu koks, uz vainagus, uz vītnes vai iegādāties kādu piesūcekņiem un pielīmēt tos saviem logiem un spoguļiem.